Muži pro čtvrteční extraligu ve Mšeně

Publikoval Martin Klindera (10.05.2012, 00:30)

Den po středeční extralize v Pardubicích, kam přijede pražský Olymp, pokračuje domácí nejvyšší soutěž drusžtev o den později ve Mšeně. Na dráze tamějšího Greplu se představí nováček extraligy DaK Moto Liebezeit Divišov, jenž má v letošním ročníku jen ty nejvyšší ambice. Duel s úřadujícím šampionem pyšnícím se třemi tituly v řadě tak slibuje zajímavou plochodrážní podívanou.


Sestava domácích už byla nějakou dobu daná, omluvenka Jana Jaroše z úterního mistrovského závodu však přidělala Petru Vandírkovi a jeho spolupracovníkům spoustu starostí. Jezdec už od zimy laboruje se zraněním kolena, k čemuž se před závodem v Divišově přidaly další potíže s levou nohou. V platnosti zůstává zbytek sestavy, ve které nechybí ani mistr světa Greg Hancock.

Česká část sestavy manažera Františka Liebezeita skýtá jediný otazník – zdravotní stav Jana Holuba. Klíčový junior ambiciozního trojspolku má potíže s páteří a první trénink by měl absolovovat až ve středu. Jistým vývojem procházelo obsazení cizinecké dvojice, nakonec se ale ustálilo na složení Martin Vaculík – Patryk Dudek. Zatímco o povolání Vaculíka nebylo vzhledem k jeho mšenské minulosti pochyb, měnilo se jméno Vaculíkova partnera. Svoji čtvrteční příjezd nakonec potvrdil aktuálně možná nejlépe jedoucí Polák Patryk Dudek, který sice má také mšenskou minulost, ale za Grepl nenastoupil loni ani jednou.

Grepl Mšeno
1 Greg Hancock
2 Vít Janoušek
3 Filip Šitera
4 Michal Klein
5 Vladimír Višváder
6 Patrik Nagy
7 Piotr Protasiewicz

DaK Moto Liebezeit Divišov – Plzeň
8 Jan Holub
9 Patryk Dudek
10 Daniel Hádek
11 Zdeněk Simota
12 Michael Hádek
13 Martin Vaculík

Návrat na úvodní stranu

Rubrika: Aktuálně | Žádné komentáře »

Přidejte svůj názor

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.
Nemáte-li svůj účet, můžete se zaregistrovat.