Návštěvní kniha


Přidejte svůj názor

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.
Nemáte-li svůj účet, můžete se zaregistrovat.


 1. Pegos napsal:

  Zdravím,zdá se mi docela divné,že tak slavný klub nemá na svých stránkách aktuální výsledky a fotografie z domácích závodů.
  Pegos

 2. buchtic napsal:

  Zdravím nebyl by někdo ochoten za nějakou úplatu přenechat klidně větší množství použitých zadních pneu? dojíždíme je na sovětskejch motorkách se sajdama kde se stajnak boky nevyužijou.kdyžtak písněte třeba na mejl lukasbuchta@seznam.cz..díky Buchtič

 3. Jirka napsal:

  Po sobotní návštěvě Mšenského areálu s zrušeného závodu juniorů, jsme hodně zklamaný, nechápu jak může pořadatel usilovat o pořádání závodů a mít dráhu v tom stavu v jakém byla. Chcete snad, aby plochá ve Mšeně skončila?

 4. pavlina napsal:

  Dobrý den, kdy je ten náhradní termím té extraligy se Slaným?

 5. pepass3 napsal:

  Zdravim mám dotaz jestli už je náhradní termín na extraligu se Slaným ?

 6. pepass3 napsal:

  Budou fotky ze čtvrtečního závodu ? děkuju

 7. Pepa 2 napsal:

  Dobrý den,
  proč není mezi zahraničními jezdci na stránkách klubu Jaroslaw Hampel? Nepočítá se s ním?
  Kdy bude zveřejněna sestava na Pardubice?
  Greg H. nebude letos jezdit za Mšeno?
  Chybí mi na stránkách klubu více informací z dění. Po loňské sprše je zde vidět stagnace a letargie. To není dobrá cesta a vztah k věrným fanouškům.
  Díky za pozornost.

  • PDK Mšeno napsal:

   Dobrý den,
   s Jarkem jsme se dohodli velmi narychlo a zapomněli jsme ho na web přidat. Dohoda s ním je taková, že pokud najdeme termín, který bude vyhovodat oběma stranám, rád za Mšeno opět pojede.
   Sestava na čtvrteční závod bude zveřejněna nejpozději dnes po 18,30, kdy je oficiální termín uzavírky.
   O Gregu Hancockovi jsme tu již psali, bohužel v tuto chvíli nemůžeme říci kdy se v našich barvách objeví.
   Krátké zprávičky najdete také na na našem profilu na facebooku (jsou vkládány i na úvodní straně tohoto webu nad články).

 8. __Pavel napsal:

  Dobrý den,
  budou letos permanentky a pokud ano tak za kolik? Děkuji.

 9. pavlina napsal:

  Kdy bude nějaký trénink? děkuju :)

 10. pepass3 napsal:

  Soupiska na uterý ještě není ? děkuju

 11. pepass3 napsal:

  Zdravim mužu se zeptat jak to vypadá s Hancockem protože na těchto stránkách má psáno že jezdí za mšeno děkuju. http://speedwaygp.com/rider/greg-hancock

 12. Martin napsal:

  Tak co, taky už se nemůžete dočkat?

 13. Martin napsal:

  Sestavy nejslilnější možné (konečně včetně Jaroše). Dneska to bude „maso“ ;-)

  • Jaroslav Líbal napsal:

   Bohužel Przemek se nám dnes omluvil, ale pokusíme se to zvládnout i bez něj :-)

   • Martin napsal:

    Jardo v člnáku kde informuješ o obsenci Przemka Pawlického mě dost zarazila tvoje formulace: „Podle očekávání start odmítli i Piotr..“
    To si Mšeno smluvně zavazuje jezdce od kterých potom očekává že se jim nebude chtít závodit? To je dost podivná taktika ne?

    • Jaroslav Líbal napsal:

     Podle očekávání tu má jiný význam – když odmítl Przemek (tohle den před závodem očekáváno tedy vážně nebylo) s tím že se chce šetřit na MS juniorů v Lonigu, tak Piotr, který jede úplně stejný závod, řekl to samé.

     • Martin napsal:

      aha, o tom že se necítil dobře ani Piotr ovšem v článku nic nebylo. Nejspíš tedy nějaká rodinná epidemie ;-)
      Tak ať se kluci vykurýrujou a na to Lonigo ať jsou fit.

     • Martin napsal:

      No ještě že jste si nevzpomněli na Protase, to bych zvažoval jestli mám do Mšena vůbec vyrazit protože praděpodobnost že se závod vůbec uskuteční by v tu chvíli klesla na nějakých 50%

     • Jaroslav Líbal napsal:

      Na Protase jsem si samozřejmě vzpomněl, bohužel se mi ho nepodařilo takhle narychlo zkontaktovat. Ať je to jak je, je to podle mně nejen na domácí dráhu pořád náš nejlepší jezdec.

     • Martin napsal:

      Neznám jejich average z domácích závodů, ale pokud ho má lepší než Greg, dost by mě to překvapilo. Každopádně ta jeho „náladovost“ mi celkem pije krev. Jinak závodník je to na naše poměry samozřejmě vynikající.

 14. smooke357 napsal:

  je trošku úsměvný že o tom, že Mšeno podepsalo Malitowskiho a Dolnyho se na stránkách týmu nikdo nedočte…:)

 15. dymak napsal:

  nemužu si pomoct ale tenhle rok to je naky na h….,novy stranky nejsou lepší,to v tech starych toho bylo daleko víc a když jsem se na neco zeptal bylo mi vetsinou odpovězeno,nevim nak to tu celí upadá,vim že nebude mšeno první,to neznamena že to bude celý na h….i po strance p. Grepla atd.proste hetrick už ma a jo to a nic víc.když na to kašlou lidi z vrchu tak at se nediví nikdo že i fandové na to kašlou.fandim dál a doufam že se to zmnění k dobrému………dýmák

  • Jaroslav Líbal napsal:

   Dobrý den, s tím, že by na webu mohlo být více informací souhlasím. Pokud se ale na něco zeptáte, pokouším se vždy reagovat, domnívám se že poměrně brzy a to zde i na facebooku. Při letmém pohledu níže jsem nezahlédl nezodpovědené otázky. Pan Grepl dává klubu čím dál větší část svého volného času a myslím že si nikdo nedokáže ani představit kolik času to je. A to mluvím opravdu jen o času. Zkrátka starostí je vážně mnoho a spousta věcí jen bohužel není navenek vidět.

 16. pavlina napsal:

  kde seženu nějaký fotky ze včerejší 1.ligy?

 17. pavlina napsal:

  Jak to vypadá s dráhou ? pojede se zítra ? ..

 18. Martin napsal:

  ..nejelo se včera náhodou něco? ;-)
  Tady to prostě žije :-)

 19. kavka napsal:

  tak jednou byla dráha trochu horší a vy taj stoho děláte 3.světovou. vím ta dráha je horší ale jet se natom dá. bych chtěl vydět vás jak bystese otu dráhu staraly vy

 20. pavlina napsal:

  Nechci nic řikat ale s tou dráhou by jsme mohli něco začít dělat :) ..

  • Jesty napsal:

   Pavlina: tak začni, jestli máš na to lidi a finance.. To umí říct každy, že je potřeba to, to, to, a tohle.. ale ono to jen tak lehce nejde, furt chybí všude prachy.. Když se zeptáš starší generace, teď mechaniků svých dětí nebo vnuků, kteří v jejich věku jezdili sami plochou tak ti odpoví, že tohle v životě nezažili a že dráha byla i v horším stavu než byla ve čtvrtek.. Všichni na soupisce u nás už jeli, nikdo tam poprvé nebyl, takže vědí na co se připravit. Hold se s tím musí smířit, že nebudeme mít dráhu jako je v Anglii, Polsku, Rusku atd.. :-)

 21. smooke357 napsal:

  já bych si na to rád přečetl nějakou reakci od klubu tady,ale tady je ticho po pěšince

 22. Martin napsal:

  Velice dobře situaci popsal Filip Šitera vy svém vyjádření pro Speedwayfakta. Flip má u mě velký plus za to, že se nebojí prezentovat vlastní názor,odlišný od tzv. hvězd. Myslím že si měl Vandírek udělat mezi „domácími“ jezdci pořádek.

 23. SPmelnik napsal:

  Chci se take přidat,do Mšena jsem jezdil rad,sice jsem tam byl jen parkrat,atmosfera domacich jezdcu a fanoušku na mně dychla,ale po dnešni skušenosti se budu jezdit koukat na extraligu na Mšeno třeba do Slaneho nebo Prahy,pač tam se neco takoveho jako se stalo dnes jen tak nestane.Je fakt že vstupne bylo varceno,ale o vstupne tu vždy nejde,je to převažně o sportovnim zažitku,ktery při premijeře extraligi ve Mšeně na sto procent vyhořel.Opravdu jsem nečekal že když se moderator ohani mistrama světa,že je pořadatel necha vyjet pro ně nupravenou drahu.Proč se ukončuje zavod,když se odjeli treninky a nasledně 3 jizdy s drobnym padem,ktery se obešel bez zraneni?Tak zbohem pro mně na chvylku drahove Mšeno

 24. Jesty napsal:

  Vyburcoval to všechno Vaculík, a šel hučet do Piorta a Grega, kteří potom šaškovali na dráze za traktorem. Nakonec se odpískalo, že je konec.. Šitera, Nagy, Simota a další s dráhou problémy neměli, ty by závod odjeli do konce..

 25. mildy napsal:

  OSTUDA PRO GREPL MŠENO!!Nic víc se k tomu snad nedá říct.Peníze za nehorázně drahé permanentky se asi neinvestují do opravy dráhy.Pro Grepl to je kontumace nebo náhradní závod?

 26. Martin napsal:

  Mám pocit že místo soupeře který by chtěl závodit dnes přijelo divadlo Liebzeit a sehráli u nás slušnou komedii.

 27. Miloslav napsal:

  Smoky uplná pravda každej najezdi KM a uplně na nic a trat už 2 roky je špatnám stavu (né uplně ale není to ono).Myslim kdo to prvni říkal byli ti kteří na Mšenské trati jel poprve.Loni byli větší nehody hrozné počasí a tady pád jen 1 a krasné počasí a ješte nás vyženou..Do Mšena jezdim už 10 let a tohle se tu nezažil.=(.Myslim že Grepl Mšeno za to nemuže!Prostě ta trat je už dlouhé roky a najednou přijede Divišov a už je problém!

  Velká OSTUDA!!!

 28. smooke357 napsal:

  Tak sem zvědav co nám vedení řekne k tomu co se stalo ve čtvrtek na extralize!!!a co se udělá aby se to příště nestalo??….člověk jede 100 km aby viděl 4 jízdy?!!za ty peníze za vlezný by ta dráha měla být snad i pozlacená(nejde mi o peníze ale o princip),k čemu jsou nám jezdci ze SGP když dráha je v katastrofálním stavu? příště si stokrát rozmyslim esli jet do Mšena na extraligu(a to nejspíš nebudu sám)!že je dráha ve špatnym stavu vědí všichni už nejméně 2 roky a za tu dobu se s tim snad dalo něco udělat ne? s pozdravem naštvaný fanoušek ploché dráhy

  • Martin napsal:

   Dráha nebyla o nic horší než kdykoliv jindy a závod se mohl normálně odjet. Že má Mšeno z ligových družstev dráhu nejhorší je sice pravda,ale rozhodně dneska nebyla v tak tragickým stavu, aby se musel rušit závod.

   • smooke357 napsal:

    pak je věc co na to jezdci(nikdo se nechce zranit je to jejich obživa),a hlavně co rozhodčí,ale to už je věc jiná..každopádně s tou dráhou by se mělo už něco dělat,dyt je to ostuda

    • Martin napsal:

     Že by se měla dráha udělat je jasný, ale nemám představu jak velká investice komplet novej povrch je – asi to nebude nic levnýho.A po tom co se musely kupovat za milión nafukovačky si dovedu představit že na to prostě není..

     • smooke357 napsal:

      jo o tom žádná,i to chápu že na to prostě není…ale prostě takle spousta lidí včetně me si to pro příště rozmyslí esli jet takovou dálku a celej den se klepat jestli se nakonec pojede nebo se to někomu nebude líbit..chtělo by to aspon nějakou provizorní opravu,ale zasypat a převálcovat asi stačit nebude..

 29. Martin napsal:

  Co je s tím Jarošem? To je nějakej šprajc? Honza má licenci od AČR nebo ČSMS?

 30. dymak napsal:

  dobry den už se ví startovní listina na zítřek?nove stranky jsou pekne ale chybí mi tu tabulka odjetych zavodu neslo by to nak vyřesit na starych strankach to bylo.dekuji dýmák

 31. __Pavel napsal:

  Dobrý den. Za 4 dny se pojede Přebor + Mem.E.Sovy, tak by mě zajímalo, zda už byla stanovena výše vstupného na tento, případně další závody a taky jestli budou nějaké slevy, třeba pro důchodce. Oproti minulým letům, je 1000Kč za permanentku docela dost a tak by si člověk rád udělal jasno v tom, jestli se mu to vůbec vyplatí.

 32. pavlina napsal:

  Dobrý den, už je naplánována brigáda na nandávání nafukovacích mantinelů? pokud ano, kdy by tak mohla být?.
  A kdy by tak mohl být první trénink na stadioně?

  • Jaroslav Líbal napsal:

   Dobrý den, instalace mantinelů je aktuálně v jednání, v úvahu připadá tento víkend, nebo pak víkend 21.4.2012. Jakmile padne finální verdikt napíši zprávu na web a facebookový profil klubu. Tréninky budou následovat po instalaci mantinelů.

   AKTUALIZACE (6.4.2012, 1:39): Vzhledem k tomu, že mantinely jsou stále v opravě a příští víkend se ve Slaném konají dva závody MČR juniorů, proběhne montáž manzinelů pravděpodobně až 21. 4. 2012.

 33. mildy napsal:

  Dobrý den, děkuji za odpověď. Dá se tedy očekávat, že od takto navýšené ceny za permanentku bude dražší i běžné vstupné? Kolik bude stát jednotlivé vstupné pro dospělého, dítě, studenta apod.?

 34. mildy napsal:

  Dobrý den,na to že je první závod již za měsíc si docela dáváte načas s rozhodnutím o permanentkách!

  • Jaroslav Líbal napsal:

   Dobrý den, dnes bylo rozhodnuto, že celosezonní vstupenky budou k zakoupení v předprodeji v prodejně „Boty od Šveců“, Náměstí Míru 34, Mšeno a to za cenu 1000 Kč na všechny závody, včetně nově přidaného finále MČR jednotlivců a případného finálového závodu extraligy družstev. Vstupenky budou v předprodeji zhruba od poloviny příštího týdne a jejich množství omezeno. Část vstupenek bude k dostání rovněž na pokladnách stadionu před závodem 1. května.

 35. dymak napsal:

  dobry den nevíte jestli už jsou pernamentky.nerad bych to zameškal dekuli

 36. mrdth napsal:

  Dobrý den,
  chválím nové stránky,ale chtěl bych se zeptat, co je to v hlavičce za jezdce.
  Nezasloužil by si web i klub, aby tam byl někdo z nejlepších jezdců týmu? například Hancock,Protasiewicz, nebo kdoli kdo jezdil extraligu a byl trochu vidět? Jaroš,Šitera…

 37. LUKASS napsal:

  AHOJ,CHVALIM NOVE STRANKY,JSOU FESNEJSI A LEPSI,.BUDOU PREZ ZIMU NAKY BRIGADY NA STADIONU?