Pawlaszcyk mistrem Polska klubových dvojic, Kajzer se blýskl v Rawiczi

Publikoval Jaroslav Líbal (19.08.2008, 13:06)

Skvělých výsledků dosáhli ve své rodné zemi polští juniorští závodníci, kteří jsou pro letošní sezonu na soupisce Grepl PDK Mšeno. Patryk Pawlaszczyk se stal spolu se svými kolegy z RKM Rybnik mistrem Polska juniorských klubových dvojic a Marcel Kajzer dosáhl ve volném závodě na domácí dráze výborného pátého místa, těsně za čerstvým mistrem Polska jednotlivců. Navíc jej o stupně vítězů připravilo až Jędrzejakovo předjetí v posledním kole poslední Marcelovy jízdy. Za ním skončili v závěrečném pořadí například Matej Ferjan či Norbert Kosciuch.

XIV. Turniej o Puchar Burmistrza Gminy Rawicz:
1. Sebastian Ułamek (Włókniarz Częstochowa) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Rafał Okoniewski (Polonia Bydgoszcz) – 12 (3,1,3,2,3)
3. Tomasz Jędrzejak (WTS Wrocław) – 11 (2,3,1,2,3)
4. Adam Skórnicki (PSŻ Poznań) – 11 (3,2,3,2,1)
5. Marcel Kajzer (Kolejarz Rawicz) – 10 (3,3,1,1,2)
6. Robert Miśkowiak (KM Ostrów Wlkp.) – 10 (2,2,2,3,1)
7. Matej Ferjan (Stal Gorzów) – 9 (0,1,3,3,2)
8. Piotr Dym (Kolejarz Rawicz) – 8 (0,2,2,1,3)
9. Michał Szczepaniak (Włókniarz Częstochowa) – 8 (2,3,2,0,1)
10. Maciej Janowski (WTS Wrocław) – 7 (2,2,0,1,2)
11. Marcin Nowaczyk (Kolejarz Rawicz) – 6 (1,0,2,2,1)
12. Zbigniew Suchecki (PSŻ Poznań) – 5 (1,1,d,3,0)
13. Norbert Kościuch (PSŻ Poznań) – 3 (0,0,1,0,2)
14. Ronnie Jamroży (Kolejarz Rawicz) – 3 (1,R,1,1,0)

15. Krystian Klecha (Unia Tarnów) – 2 (1,1,0,R,0)
16. Sławomir Drabik (Unia Tarnów) – 0 (0,R,0,0,0)

Jízdy s našimi jezdci:
1. Kajzer, Miśkowiak, Klecha, Drabik
2. Skórnicki, Jędrzejak, Jamroży, Kościuch
5. Kajzer, Dym, Ferjan, Jamroży(R)
7. Szczepaniak, Janowski, Klecha, Kościuch
9. Skórnicki, Nowaczyk, Kajzer, Janowski
10. Okoniewski, Szczepaniak, Jamroży, Drabik
12. Ferjan, Miśkowiak, Kościuch, Suchecki(Fd)
13. Ułamek, Okoniewski, Kajzer, Kościuch
15. Suchecki, Nowaczyk, Jamroży, Klecha(R)
17. Jędrzejak, Kajzer, Szczepaniak, Suchecki
18. Dym, Kościuch, Nowaczyk, Drabik
20. Ułamek, Janowski, Miśkowiak, Jamroży

Finále MMPPK:

I. RKM Rybnik – 21 bodů
13. Rafał Fleger (-,-,-,-,-,-) NS
14. Michał Mitko (2,1,2,1,3,3) 12
21. Patryk Pawlaszczyk (1,2,R,2,2,2) 9

II. Intar Lazur Ostrów – 19 + 3 body
9. Adrian Gomólski (2,3,3,3,3,2) 16+3
10. Marcin Liberski (1,0,1,0,1,0) 3
19. Emil Idziorek NS

III. Marma Polskie Folie Rzeszów – 19 + 2 body
5. Dawid Lampart (1,0,3,3,0,3) 10+2
6. Mateusz Szostek (-,-,-,-,-,-) NS
17. Martin Vaculík (2,3,1,1,1,1) 9

IV. Caelum Stal Gorzów 18 bodů
11. Adrian Szewczykowski (3,3,2,2,2,3) 15
12. Łukasz Cyran (F,0,1,0,1,1) 3
20. Mateusz Mikorski (ns)

V. Unia Leszno 18 bodů
3. Robert Kasprzak (1,2,1,1,0,-) 5
4. Przemysław Pawlicki (3,1,3,2,3,1) 13
16. Adam Kajoch (0) 0

VI. ZKŻ Kronopol Zielona Góra – 17 bodů
7. Grzegorz Zengota (3,2,2,3,3,2) 15
8. Patryk Dudek (0,1,0,M,-,-) 1
18. Janusz Baniak (1,0) 1

VII. Złomrex Włókniarz Częstochowa – 14 bodů
1. Mateusz Szczepaniak (2,3,2,3,2,2) 14
2. Borys Miturski (-,-,-,-,-,-) 0
15. Marcin Piekarski (0,0,0,0,0,d) 0

Jízdy s našimi jezdci:
1. Pawlicki, Szczepaniak, Kasprzak, Piekarski
4. Szczepaniak, Mitko, Pawlaszczyk, Piekarski
7. Szewczykowski, Pawlaszczyk, Mitko, Cyran
10. Gomólski, Mitko, Liberski, Pawlaszczyk(R)
11. Szczepaniak, Szewczykowski, Cyran, Piekarski
14. Zengota, Pawlaszczyk, Mitko, Dudek (M)
15. Gomólski, Szczepaniak, Liberski, Piekarski
17. Mitko, Pawlaszczyk, Vaculik, Lampart
18. Zengota, Szczepaniak, Baniak, Piekarski(d)
19. Mitko, Pawlaszczyk, Pawlicki, Kajoch

Zdroj: www.sportowefakty.pl
 


Návrat na úvodní stranu

Rubrika: Aktuálně | Žádné komentáře »

Přidejte svůj názor

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.
Nemáte-li svůj účet, můžete se zaregistrovat.