Závod extraligy družstev s Divišovem byl odvolán

Publikoval Jaroslav Líbal (11.05.2012, 16:39)

Vážení sportovní přátelé, jménem PDK Mšeno se tímto omlouvám všem fanouškům, kteří včera dorazili na stadion s očekáváním špičkové ploché dráhy. Bohužel se přes veškerou snahu nepodadřilo po čtvrté jízdě docílit toho, aby byla dráha uznána způsobilou k dalšímu pokračování závodu. Věřím však, že nám nadále zachováte svou přízeň a i v dalších závodech podpoříte svou návštěvou jezdce našeho klubu.


Návrat na úvodní stranu

Rubrika: Aktuálně | 4 komentářů »

Přidejte svůj názor

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.
Nemáte-li svůj účet, můžete se zaregistrovat.


 1. Smithy napsal:

  Tak jsem z té včerejší komedie velmi rozčarovaný. Nechápu, jak je možné, že kluci před závodem bez problému vykroužili slušnou porci koleček pro seznámení s tratí a nastavení motorek, následně bez reptání nastoupili k závodu, ale najdnou, čistě náhodou v okamžiku, kdy se závod začal vyvíjet nepříznivě pro jednu stranu, stal se ovál nezpůsobilým…
  Kdo rozhoduje o způsobilosti dráhy před startem závodu? Nikdo před závodem trať neposuzoval? Ani samotní jezdci nepřemýšleli o tom, na jeké dráze se připravují na start?
  Je mi z toho smutno, plochá dráha byla vždy sportem pro chlapy se srdcem na správném místě a najednou se tu začíná s kalkulováním. Komu se nehodil do krámu vývoj závodu? Bylo by smutné, kdyby o výsledcích závodů začali rozhodovat manažeři a ne borci za řídítky.

 2. Martin napsal:

  Co bude dál s tímto závodem? Bude se opakovat(kdy?), nebo bude kontumován v neprospěch domácích?

 3. SPmelnik napsal:

  Omluva se přijima,ale do te doby nez bude zarucen stoprocerntni start od rozhodči do Mšena nejedu, byt to mam z Mělnika opravdu kousek.Na pivo a parek muzu jet na koupak a ne na stadion ploche drahy